Teenused

Hotell

Kassari puhkekeskus

Kassari saarel, kauni mere kaldal, keset puutumatut loodust asuv hubane ja mõnus keskus on täis üllatusi, rahuldab kõige nõudlikuma kliendi ja ka lastega perega vajadused.
Keskuses on hotell, mis pakub majutust 52 inimesele, terrassid, konverentsikeskus 120-le ning hubane ja lastesõbralik söögikoht Lest & Lammas resto.

Padu Hotell

Padu hotell, Kärdla keskuse läheduses, keset rohelust ja värsket saare õhku. Kodune ja sõbralik 2-korruseline hotell asub linna äärel  ning on täispuidust sisustusega. Lisaks majutusele pakume maitsvat hommikusööki meie kohvik-baaris ning õhtul rikkalikku õhtueinet.

Hotelli peamajas asuvad vastuvõtt, kohvik-baar, saun ja rõdudega standardtoad. Kõrvalmajas on aga avarad rõdudega apartment-tüüpi toad, mis on eriti sobilikud perega reisijatele. Kogu hotell on kaetud WIFI levialaga.

Hiiumaal Kärdlas asuv Hotell Sõnajala on vaid mõne kilomeetri kaugusel mererannast, vaikses kohas keset linnulaulu, rahu ja rohelust.
Hotellis on kahe- ja kolmekohalised kõigi mugavustega toad, vastuvõtus saad nautida karastusjooke, hommikusööki serveeritakse eraldi söögisaalis.

Hotellis on saun, rentida saab jalgrattaid, tellida giiditeenuseid (ette teatamisega). Mitteööbijad saavad soovi korral dušši kasutada.

Pakume ettetellimisega ka iluteenuseid – maniküür, pediküür, massaazi.