Teenused

Kalana puhkeküla

Imeline loodus / Ilusaimad rannad / Majutus kuni 100-le inimesele / Telkimine / Karavanauto kohad / Erinevad Saunad / Purjetamise võimalus / Toitlustus / Grillimisvõimalused / Hõbekala kohvik / Sadama Restoran / Seminaride ja koolituste võimalus / Suvepäevadeks ja firmaüritusteks ideaalne koht / Parim teenindus / Palju muud huvitavat Hiiumaal / Sportlik meelelahutus / Unustamatud kogemused Kalanas

Kassari puhkekeskus

Kassari saarel, kauni mere kaldal, keset puutumatut loodust asuv hubane ja mõnus keskus on täis üllatusi, rahuldab kõige nõudlikuma kliendi ja ka lastega perega vajadused.
Keskuses on hotell, mis pakub majutust 52 inimesele, terrassid, konverentsikeskus 120-le ning hubane ja lastesõbralik söögikoht Lest & Lammas resto.

Padu Hotell

Padu hotell, Kärdla keskuse läheduses, keset rohelust ja värsket saare õhku. Kodune ja sõbralik 2-korruseline hotell asub linna äärel  ning on täispuidust sisustusega. Lisaks majutusele pakume maitsvat hommikusööki meie kohvik-baaris ning õhtul rikkalikku õhtueinet.

Hotelli peamajas asuvad vastuvõtt, kohvik-baar, saun ja rõdudega standardtoad. Kõrvalmajas on aga avarad rõdudega apartment-tüüpi toad, mis on eriti sobilikud perega reisijatele. Kogu hotell on kaetud WIFI levialaga.

Randmäe Puhketalu asub Tahkuna poolsaare läänerannikul, ilusa Mangu liivaranna vahetus läheduses, mis on mõnus ujumiskoht ka lastele.
Valikus on erinevad hubased majakesed ning vanas rannarootsi stiilis aidad, mis sisustatud ajastupärase mööbliga. Tõelist saunamõnu saab tunda ehtsas hiiu suitsusaunas.
Oodatud on ka telkijad ja autokaravanid. Olemas on elektritoide, veevarustus ja võimalus tühjendada tualetti.

Hiiumaal Kärdlas asuv Hotell Sõnajala on vaid mõne kilomeetri kaugusel mererannast, vaikses kohas keset linnulaulu, rahu ja rohelust.
Hotellis on kahe- ja kolmekohalised kõigi mugavustega toad, vastuvõtus saad nautida karastusjooke, hommikusööki serveeritakse eraldi söögisaalis.

Hotellis on saun, rentida saab jalgrattaid, tellida giiditeenuseid (ette teatamisega). Mitteööbijad saavad soovi korral dušši kasutada.

Pakume ettetellimisega ka iluteenuseid – maniküür, pediküür, massaazi.

Tahkuna Puhkekeskus

Looduslikult kaunil Tahkuna poolsaarel, vaid 200m kaugusel liivarannast asuv vaikne ja rahulik Tahkuna Puhkekeskus ootab külalisi igal aastaajal. Majutuskohad on palkmajades ja kämpingumajades, Sinu käsutuses on nii telkimis- kui grillimisplats ja saun välibasseiniga.