Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

Wambola rahvaretk

L, 16. oktoober

3€

Wambola rahvaretk on kogupere sündmus, kus lisaks liikumisele värskes õhus on võimalus saada uusi teadmisi Hiiumaa militaarsest minevikust ja omakultuurist, boonuseks auhinnaloos. Wambola nime kandis Vabadussõja aegne Eesti Vabariigi lipulaev, kus teenis ka mitmeid hiidlasi.
Retkel on kolm erinevat rada:
Ränk rada pikkusega ca 25 km neile, kes tahavad ennast proovile panna, kolme kiiremat naist ja meest autasustatakse. Raja läbimiseks tuleb ära võtta kõik kaardil märgitud punktid, marsruut omal valikul.
Mönus rada pikkusega ca 13-17 km lihtsalt nautijatele. Rajal punktid küsimustega ja iga õigesti vastanud retkelise kontaktidega leht osaleb auhinnaloosis. Rada looduses osaliselt märgitud, soovijatele antakse staabist kaasa paberkaart. Rada kulgeb külateedel ja metsaradadel, võimalik läbida ka lapsevankri või jalgrattaga.
Vähene rada pikkusega ca 4 km neile, kes kõndimist veel vähe või liiga palju teinud. Raja iseloomustus sarnane Mönusa omaga aga lihtsalt lühem.
Staap on Sõru sadamas, kus start avatakse kell 11.00 ja finiš suletakse kell 17.00, peale retke läbimist saab sauna ja sõdurisuppi. Kell 17.20 toimub auhinnaloos, hiljem lõpetajad ei saa selles osaleda.
Osalejate eelregistreerimine lõppeb 15.oktoobril 2021 kell 18.00. Kirja saab panna ja küsida mukumatk@gmail.com või sõnum telefonil 5647 5772, Inna Lepik. Osalustasu 3 eurot sularahas saab maksta staabis enne starti, lapsed alla 14 aasta tasuta.
Osavõtt toimub retkeliste omal vastutusel, korraldaja kindlustab esmaabi ja vajadusel transpordi rajalt staapi. Korraldajad võivad turvalisuse huvides olenevalt ilmaoludest teha muudatusi.

Korraldajad: MTÜ Matkaklubi Muku koostöös Kaitseliidu Lääne Maleva Hiiumaa malevkonnaga ja Naiskodukaitse Lääne ringkonna Hiiumaa jaoskonnaga, Noored Kotkad ja Kodutütred

Detailid

Kuupäev:
L, 16. oktoober
Hind:
3€
Kategooria:
, ,
Veebileht:
https://www.facebook.com/WambolaRahvaretk

Asukoht

Sõru sadam

Organiseerija

MTÜ Matkaklubi Muku
Kaitseliidu Lääne Maleva Hiiumaa malevkond
Naiskodukaitse Lääne ringkonna Hiiumaa jaoskond

NB! Lehe haldaja ei vastuta sündmuste informatsiooni õigsuse eest.