Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

  • Sündmus on toimunud.

“SUVI SÜDAMES” Toomas Uibo & Bänd ja Jarek Kasar!

L, 10. juuli, 19:00 - 22:30

19,5€

Paradiisisaar Hiiumaa, kutsub kontserdile “Suvi Südames” – Suuremõisa lossi pargis puhuvad sellel õhtul tõeliselt soojad meretuuled, sest lavalaudu jagavad kaks suurepärast artisti, kellest üks saabub kohale läbi õhu ja teine üle vee!

TOOMAS UIBO & BÄND
Filmis “Kevad südames” end sügavale eestlaste hinge laulnud Toomas Uibo annab oma esimese soolokontserdi üle 36 aasta kestnud lavapausi, ning seda koos suurepärase täiskooseisus live-bändiga kus instrumendid varieeruvad klaverist- trompetini, trummidest-kitarrideni.  Toomase naasemine muusikuna sai uuesti alguse aasta tagasi TV3 teleprojektis “Maskis Laulja” , kus suurima üllatajana võitis nii saate, kui ka taas paljude eestlaste südamed.
Lisaks erakordsele lauluhäälele on ta ka hinnatud lennuinstruktor ning tema eelistatud teekond paradiisisaarele on läbi suvise turvalise Eesti õhuruumi.

JAREK KASAR
Jarek Kasar on mees, kelle kogemustepagasis on esinemisi laulupeost kuni tantsupidudeni. Tõeline eesti hiphopi multitalent, kes võib vabalt kirjutada muusikat nii enda plaatidele kui ka filmidele; välja anda kogumikutäie ägedaid lastelaule või siis juhtida hoopis telesaadet. Üks on kindel – igav tema kontserdil ei hakka ja kogu show möödub lõbusas hoos. Jarek kui kirglik merelemb on lubanud kohale saabuda oma isikliku paadiga.
Sellel imelisel laupäevaõhtul kohtuvad Hiiumaal taevas, meri ja parimad Eesti levimuusikasse graveeritud lauluhääled.
Lase suvi südamesse ja broneeri juba täna reis Hiiumaale.

PILETIINFO:
Täispilet 19,50 €
Perepilet (2 täiskasvanut ja lapsed vanuses 1-3 a) 40 €
Lapsepilet 4-14a 2 €
Õpilane/tudeng/pesnionär 17,50€

 

Korralduslik lisainfo:
Juuliks on piirangud küll leebemad ja kultuurisõbralikumad, kuid korraldustiim soovitab siiski jälgida kõiki tervisekaitse ohutusnõudeid: kanda maski, hoida piisavat distantsi ning mitte tulema kontserdile, kui esinevad haigusnähud.
Arvatavasti on ka mahupiirangud sündmustele 2021 suvel, selle tarbeks oleme loonud erinevad piletiliigid, et jälgida täituvust kontserdile.

Erakordsete elamuste nimel!
TERE TULEMAST,
SUVI SÜDAMESSE!

Detailid

Kuupäev:
L, 10. juuli
Aeg:
19:00 - 22:30
Hind:
19,5€
Kategooria:
Veebileht:
https://www.piletilevi.ee/.../suvi-sudames-toomas.../...

Asukoht

Suuremõisa lossi park

NB! Lehe haldaja ei vastuta sündmuste informatsiooni õigsuse eest.