NB! Lehe haldaja ei vastuta sündmuste informatsiooni õigsuse eest.

Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

  • This event has passed.

Ott Lepland “Taevas puutub maad”

11. juuli, 18:00 - 19:20

10.90€/17.90€

Ott Lepland laulab Eestimaa kirikute toetuseks

Üks Eesti armastatumaid meeshääli, Ott Lepland, annab juulikuus autorikavaga „Taevas puutub maad“ heategevusliku kirikukontserdi Kärdla Püha Ristija Johannese kirikus.
“Esimest korda esitasin enda soolokava “Taevas puutub maad” Eestimaa kirikutes 2015. aastal. Oli tunda ja näha, et inimestele läksid need kontserdid väga hinge ning etteasted pakkusid ka mulle enesele väga palju, teistmoodi, erilisi ja võimsaid emotsioone,” räägib kontsertide tagamaadest Ott Lepland. “Mul on hea meel, et saan oma muusikaga ka head teha, lauldes nii kirikute toetuseks kui pakkudes inimestele palju hingestatud emotsioone ning andes võimaluse võtta aeg maha oma igapäevastest argitoimetustest. Üheskoos publikuga saame Eesti kultuurielu ja maapiirkonnad uuesti elule äratada,” sõnab muusik.

Kirikukontsertidel tuleb esitlusele Ott Leplandi autorilooming ning lisaks teiste armastatud Eesti autorite palad. Eriliselt pühakodade atmosfääri kohandatud soolokontsertide sarjaga kogutakse raha kirikute toetuseks.

Igalt müüdud piletilt läheb 10% toimumiskoha kiriku toetuseks ja 15% Kirikufondile, millega kogutakse raha Eesti kirikute taastamiseks.

Detailid

Kuupäev:
11. juuli
Aeg:
18:00 - 19:20
Hind:
10.90€/17.90€
Kategooria:
Veebileht:
https://www.piletilevi.ee/est/piletid/muusika/eesti-muusika/ott-lepland-taevas-puutub-maad-315492/

Asukoht

Kärdla kirik