Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

  • Sündmus on toimunud.

Mida mehed naistele ei räägi? Hiiumaal

29. juuli, 2021, 19:00 - 21:00

20€

LEGENDAARNE VESTLUSÕHTU TAAS LAVAL!
Ja sedapuhku täiesti uue sisu ja välisilme saanud Pihla Inspiratsioonitalu suvelaval Kõpu külas, Hiiumaa vallas.

Ülimenuka vestlusõhtuga „Mida mehed tegelikult tahavad?“ populaarsust kogunud karismaatiline trio – MARGUS VAHER, JESPER PARVE ja EERO SPRIIT – kutsuvad teid osalema juba legendaarseks saanud mõttevahetuses – MIDA MEHED NAISTELE EI RÄÄGI?

On saladusi, mida mees naisele kunagi ei avalda ja valdkondi, millest ka kõige jutukam mees vaikib. Vestlusõhtul kisume kõik valgustkartvad teemad kapist välja rambivalguse kätte ja lahkame endale omasel humoorikal ja rabavalt otsekohesel moel.
Räägime avameelselt sellest, mis peitub meeste sügavamates hingesoppides ning sellest, kuidas me tegelikult naist ja tema käitumist näeme, tajume ja tõlgendame. Mis on meeste suurimad hirmud ja salasoovid? Mis suurimad rõõmud ja fantaasiad? Seda kõike käsitleme läbi eluliste näidete ja huumori. Selleks, et naiste-meeste teineteisemõistmise vahel ei laiutaks sügav kuristik, vaid et see oleks pigem väike kraavike, mida on lihtne ületada.
Olete lahkelt palutud samuti sõna sekka ütlema! Muidugi on mõttevahetuses osalemine vabatahtlik, aga väga oodatud. Kusjuures kõik jääb nende seinte vahele. Ja kui seinu ei ole, siis sellesse öösse.
Meie ei salvesta ega lindista. Ärge, palun, teie ka seda tehke, „Sest öös on asju, mille külge tark ei puutu.“ /Heiti Talvik/
Vanusepiirang 18+.
Ürituse kestus umbes 2 h. Vaheaeg 20 min.

Avatud on uus ja huvitava arhitektuuriga looduslähedane JES Suvekohvik, mis osaliselt kaetud beduiinitelgiga, kust näeb ka etendust. Pakutakse eranditult kodumaisest toorainest maitsvalt valmistatud roogasid.
Samas ka ööbimisvõimalus. Selle sooviga võta ühendust Jesper Parve’ga: +372 503 5800, jesperparve@gmail.com
Piletid saadaval Piletilevis.

Detailid

Kuupäev:
29. juuli, 2021
Aeg:
19:00 - 21:00
Hind:
20€
Kategooria:
Veebileht:
https://www.piletilevi.ee/est/piletid/teater/komoodia/vestlusohtu-mida-mehed-naistele-ei-raagi-332206/

Asukoht

Kõpu

Organiseerija

Pihla Inspiratsioonitalu

NB! Lehe haldaja ei vastuta sündmuste informatsiooni õigsuse eest.