Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

  • Sündmus on toimunud.

LISAETENDUS! Vanuse 50 varjundit, Andres Dvinjaninovi monokomöödia

L, 14. august, 19:00 - 21:00

18€/20€

Vastupandamatu monokomöödia ealistest iseäralisustest

Kui vana sa oled? 30? 40? 50? 60? On sel tähtsust? Me vananeme, kas tahame seda, või mitte. Kas oleme vanemaks saades targemad? Kuidas mõjutavad aastad meie maitset, juuste värvi ja kaalu?

Vananemisega kaasnevaid iseärasusi lahkab armastatud näitleja ja lavastaja Andres Dvinjaninov, kes on lavalaudu vallutanud ja publikut hullutanud pea nelikümmend aastat. Nüüd, oma kuuekümne viienda, vabandust, 56. eluaasta lävel räägib ta eelarvamusvabalt ja teravmeelselt unustamisest, tervisest, abielust, plastilisest kirurgiast, pidutsemisest, treeninghüsteeriast, söömisharjumustest ja paljust muust.

Lavastus põhineb rootsi kirjaniku ja arsti Rickard Fuchsi menukil „Sa ei näe nii vana välja!“ („Du ser inte så gammal ut!“). Fuchsi raamatuid on Rootsis müüdud üle 2 miljoni ja teda on avaldatud kaheksateistkümnes riigis.

Igaühe elus jõuab varem või hiljem kätte see hetk, kui ilmub esimene hall juuksekarv. See võib tunduda tragöödiana, või siis hoopis inimliku komöödiana, kui hoolimata alatasa kadunud prillidest õnnestub mitte kaotada huumorimeelt. Tere tulemast ebapopulaarteaduslikku uuringuprogrammi, silmiavavasse ja raputavalt naljakasse komöödiasse saamaks teada, kas su „parim enne“ on möödas!

Ükski etendus varasemaga ei sarnane, sest publikul on võimalik näitlejaga kaasa rääkida, diskuteerida ja küsimusi esitada.

Tere tulemast nautima head Eesti teatrit! Ja sedapuhku täiesti uue sisu ja välisilme saanud Pihla Inspiratsioonitalu suvelaval Kõpu külas, Hiiumaa vallas.

Avatud on uus ja huvitava arhitektuuriga looduslähedane JES Suvekohvik, mis osaliselt kaetud beduiinitelgiga, kust näeb ka etendust. Pakutakse suuremas osas kodumaisest toorainest tuntud kokkade poolt maitsvalt valmistatud roogasid. Soovitame kohale tulla tund-poolteist enne etenduse algust ja nautida ka õhtusööki. Kiirematele paremad kohad!

Samas ka ööbimisvõimalus. Selle sooviga võta ühendust Jesper Parvega: +372 503 5800, jesperparve@gmail.com

Asukoht

Kõpu

NB! Lehe haldaja ei vastuta sündmuste informatsiooni õigsuse eest.