Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

  • Sündmus on toimunud.

Lindy hop charlestoni suvekursus algajaile

3. juuli, 2021, 12:00 - 4. juuli, 2021, 13:00

45€

Head tantsusõbrad!

Sel aastal ikka suvi tuleb, vähemalt Hiiumaal. Suviseselt päikeselisse meeleollu sobib üks särtsakas tantsukursus.
Kutsume koostöös Matis Toomega tantsusõpru lindy hop charleston´i suvekursusele, mis on mõeldud algajatele. Kursus toimub
Palade koolimaja saalis 3.-4. juulil 2021. Alustame laupäeval, 3. juulil kell 12 ja lõpetame pühapäeval, 4. juulil kell 13.00. Täpsem ajakava registreerunuile.
Arvestades pikka vaheaega tantsupõrandal, oleme valinud sellise tantsu, mida on vähe õpetatud ja seega kõik saali tulijad uue kogemuse ootuses. Lindy hop charleston on üks levinumaid swingtantse, mis sündis swingiajastu hiilgeaegadel 1920. lõpus New Yorgis, Harlemi linnajaos. Omanäoline ja tempokas segu mitmest varem tuntust tantsust levis kiiresti üle kogu maailma ja vallutab tänaseni tantsupõrandaid.
Suvekursust juhendavad Liina-Liis Liiv-Toome ja Matis Toome Tantsumekast.
Lisaks tantsutundidele on võimalik laupäeva õhtul nautida tantsuõhtut elava muusika saatel. Just seltskonnatantsuks mõeldud muusikat mängivad Sigrid ja Teet – meie oma duo, mis on muusikavaliku eest saanud kiidusõnu ka mandrimaa tantsuõhtutelt. Eraldi elamust pakuvad Sigridi saksofonisoolod. Õhtusse on põimitud ka mõned swingtantsu lood, et päeval õpitut kinnistada. Tantsuõhtu algab kell 19.30, Palade koolimaja uksed on tantsuõhtule tulijaile avatud kella 19st.
Kahepäevasel kursusel osalemise tasu on 45 eurot/osaleja kohta (paar seega 90 eurot). Tantsutundide vahele on põimitud turgutavad kohvipausid. Lõuna tuleb ka ise meie juurde, et saaksime rahulikult tantsusammudele keskenduda (hind sisaldub osavõtutasus). Tasuda saab nii ülekandega MTÜ DagenTwist SEB kontole EE071010220281299222 kui ka sularahas kohapeal.
Tantsuõhtu pääse on 10 eurot/osalejalt.
NB! Nii lindy hop charlestoni suvekursusel kui ka tantsuõhtul osalemise soovist palume hiljemalt 30. juuniks 2021 teada anda telefonil 505 5593 (Piret Sedrik) või dagentwist@gmail.com. Nii mahume kenasti saali ära ja teame õige suurusega teekannu virgutuspauside jaoks üles panna.
Suvekursust ja tantsuõhtut korraldame koostöös Tantsumekaga.

Rõõmsa kohtumiseni tantsupõrandal!
MTÜ DagenTwist

P.S. MTÜ DagenTwist on korraldanud Hiiumaal seltskonnatantsu kursusi koostöös Revalia Tantsukooliga alates 2018. aasta sügisest. Meie tegemistest saab lugeda www.dagentwist.ee.

Detailid

Algus:
3. juuli, 2021, 12:00
Lõpp:
4. juuli, 2021, 13:00
Hind:
45€
Kategooria:
, , ,
Veebileht:
https://dagentwist.ee/uritused/

Asukoht

Palade koolimaja
Palade Hiiumaa Eesti + Google Map

NB! Lehe haldaja ei vastuta sündmuste informatsiooni õigsuse eest.