Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

  • Sündmus on toimunud.

Kristin Kalnapenk & Henry Pajuri akustiline kontsert Pihla inspiratsioonitalus

K, 4. august, 19:00 - 21:00

18€/20€

KRISTIN KALNAPENK on hingeline lauljatar ja vahetu looja. Tema muusikas peegelduvad elulised õppetunnid, avastused, tunded ning arusaam maailmast. Laiemale üldsusele on Kristin tuttavav Eesti Laul 2021 poolfinaalist laulu “Find A Way” esitaja ja kaasautorina.

Olles elanud kaksteist aastat Hispaanias, kirjutab Kristin nii eesti-, inglise kui hispaaniakeelseid laule. Lood on valminud akustilisel kitarril, kuid eelmisel aastal jõudsid need esmakordselt ka juba suurema koosseisuga kontsertlavale.

Kristin on imeline mitme andega lauljatar. Muusikastiilid, mida ta viljeleb, kõlavad jazz’i, rnb, reggae, ladina ja ürgse ning vaimse muusika võtmes. Lisaks väga sügavale vokaaltunnetusele ja meelerännakutele viivale häälele, mängib ta erinevaid pille, kirjutab laule ja tantsib. Aga tema naer – see on alati eriliselt hea vaibiga.

Praegu õpib Kristin Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias jazzmuusika erialal Kadri Voorandi juhendamisel.
Tänasel õhtul saadab Kristinit soolokitarril HENRY PAJURI.

Kontsert toimub uue sisu ja välisilme saanud Pihla inspiratsioonitalu suvelaval Kõpu külas, Hiiumaal. Avatud on ka omapärane beduiinitelgi stiilis looduslähedane JES Suvekohvik. Pakutakse enamjaolt kodumaisest toorainest tunnustatud kokkade poolt maitsvalt valmistatud roogasid.
Soovitame kohale tulla tund-poolteist enne kontserdi algust ja nautida ka õhtusööki. Kiirematele paremad kohad!

Samas on ka ööbimisvõimalus. Selle sooviga võta ühendust Jesper Parve’ga: +372 503 5800, jesperparve@gmail.com

Asukoht

Kõpu

NB! Lehe haldaja ei vastuta sündmuste informatsiooni õigsuse eest.