NB! Lehe haldaja ei vastuta sündmuste informatsiooni õigsuse eest.

Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

  • This event has passed.

Kärdla päev, Kärdla virtuaalne linnajooks

1. mai

Kärdla virtuaalse linnajooksu juhend

Kärdla virtuaalse linnajooksu käigus läbivad osalejad 1. mail 2020 ööpäeva jooksul joostes või kõndides endale sobival rajal ja ajal 5 kilomeetri pikkuse distantsi.
Kärdla virtuaalse linnajooksu tulemused kuulutatakse välja kolmes võistlusklassis: noortejooks (kuni 16. aastased), mehed ja naised (17–40-aastased), nais- ja meesveteranid (alates 41aastased). Autasustatakse võistlusklassi võitnud nais- ja meessoost võistlejaid. Kõikide teiste võistlejate vahel loositakse välja auhindu.
Võistlusel osalemiseks tuleb igal võistlejal läbida joostes või kõndides 5 kilomeetri pikkune distants. Tulemuse arvestamiseks tuleb läbida ja fikseerida GPS-jäljena minimaalselt 5 kilomeetri pikkune distants. Võistlustulemuse mõõtmiseks võib kasutada nii spordikella, mis ühildub arvutiga kui ka mõnda spordirakendust.
Pärast võistlemise lõppu, hiljemalt 1. mail 2020 kell 23:59 tuleb edastada aadressile kultuur@hiiumaa.ee enda nimi, sünniaeg, e-posti aadress, telefoni number ja enda jooksu/kõnni GPS-jäljest ja ajast pilt, mille alusel moodustatakse individuaalne paremusjärjestus võistlusklasside kaupa. Võimalusel palume saata ka keskmise pulsi näidu. Tulemuste protokollis avaldatakse võistleja nimi ja distantsi läbimise aeg.
Võistlemise ajal ei tohi kella/stopperit/rakendust pausile panna, kogu distants tuleb läbida ühe korraga.

Kärdla virtuaalsel linnajooksul osalemisega ja võistlustulemuste edastamisega kinnitab iga võistleja, et ta on läbinud 5 kilomeetri distantsi iseseisvalt joostes või kõndides selleks kõrvalist abi kasutamata.

Võistlustulemused kuulutatakse välja hiljemalt 5. mail 2020 Kärdla Linna päeva Facebooki lehel ja mai lõpus ilmuvas Hiiumaa Teatajas. Auhinnad toimetatakse võistluse ja loosiauhinna võitjateni hilisema kokkuleppe alusel.

PS! Oma jooksu- või kõnnimuljeid oled oodatud jagama sotsiaalmeediakanalites teemaviitega #kärdlalinnajooks

Spordirakendused, mida kasutada virtuaaljooksul osalemiseks soovitab Hiiumaa Jooksugrupp spordirakendusi, mida kasutada jooksu/kõnni kaardistamiseks ja jäädvustamiseks:
Strava Running and Cycling (Android, iOS; tasuta rakendused)
Endomondo (Android, iOS; tasuta rakendused)
Nike Run Club (Android, iOS; tasuta rakendused)
Sports Tracker (Android, iOS; tasuta rakendused)

Detailid

Kuupäev:
1. mai
Kategooria:
, ,
Veebileht:
https://www.facebook.com/KardlaPaev/

Asukoht

Kärdla
Eesti

Organiseerija

Kärdla Kultuurikeskus
Veebileht:
https://kultuur.hiiumaa.ee/