Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

Kärdla elamusretk

17. mai, 11:00

12€/25€

Elamusretkede 2020. aasta hooaja kolmas kevadretk viib osalejad Hiiumaale avastama Kärdla ümbrust. Eelmisel päeval on võimalik osaleda lisaks ka Kõpu elamusretkel.

Kuigi me alustame retke Kärdlast ei ole tegemist kaugeltki mitte linnaretkega. Esimesel võimalusel jätame Kärdla seljataha. Liigume mereäärsetel karjamaadel ja matkaradadel rannametsades.

Kärdla piirkonna matkaradu avastades satume lisaks mereäärsetele aladele ning männimetsadele ka Kaibaldi liivikusse ning rabamaastikule. Kaibaldi liivik on sealse piirkonna üks omanäolisemaid kohti. Kärdla ümbrus on äärmiselt mitmekesine piirkond matkamiseks – kuigi tähistatud matkaradu on seal äärmiselt vähe.

Retkele koguneme pühapäeva, 16. mai hommikul alates kell 10.30  ning kogunemispaigaks on Rannapaarguu parkla.

Retkele stardime kolmes grupis, vastavalt kell 11:00 ja 11:30.  Palume kohale tulla 15-20 minutit enne matkagrupi väljumist. Retke pikkuseks kujuneb vastavalt ilmastikuoludele ca 20 km ning ajaliselt planeerime retke läbimiseks koos peatuste orienteeruvalt 5 tundi.

Retke ajal pakume kergeid suupisteid Põltsamaa ja Kalevi kaasabil ning janu kustutamiseks Põltsamaa mahlajooki ning vett. Rajal teeme 3 pikemat puhkepeatust.

PS! Joomiseks oma korduvkasutatav joogitops kindlasti kaasa!

Finišis ootab kõiki retkelisi soe söök.

Detailid

Kuupäev:
17. mai
Aeg:
11:00
Hind:
12€/25€
Kategooria:
Koduleht:
https://www.elamusretked.ee/elamusretked-2020/kardla-elamusretk

Toimumiskoht

Rannapaargu
Kärdla,

Korraldaja

MTÜ Elamusretked
Telefon:
+372 52 77 540
E-mail:
info@elamusretked.ee
Koduleht:
https://www.elamusretked.ee