Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

  • Sündmus on toimunud.

Jooga helilõdvestusega

P, 6. veebruar, 10:30

10€
Jõuduandev, samas pehme ja teraapiline joogatund annab sulle meelejõudu ja eneseusku iseenese avastamise teekonnal. Harjutamise tulemusel leiab keha enda jaoks sobiva ja optimaalse sisemise rütmi, täiusliku kooskõla ning terve ja õnneliku olemise.
Liikumine toimub vabalt ja voolavalt hingamise rütmis. Sujuv liikumine on kasulik südamele ja kogu organismi tasakaalule. Rahulik tempo lubab kuulata keha, et leida terviklikum enesetunnetus ning õige toon. Võtmesõnad on mõõdukus ja võimetekohasus. Harjutused suurendavad kehalist ja vaimset tasakaalu, keskendumisvõimet, kehateadlikkust, muudavad keha painduvamaks, nõtkemaks, tugevamaks ja parandavad rühti. Jätkuv harjutamine kõrvaldab lihaspingeid, parandab verevarustust ja seedimist, aitab sügavamalt ja vabamalt hingata. Sügavad venitused annavad kehale lisatoonust.
Tunni lõpetab lõdvestus/meditatsioon tervendavates helides. Gongide, helikausside ja Koshi tuulekellade võnkesagedused rahustavad närvisüsteemi ja laevad sind värske energiaga.
Teraapiliste joogaharjutuste ja tervendavate helide kaasabil saame endaga sügavama ühenduse, areneb lõdvestumisoskus ning stress ja ärevus taanduvad. Pingetest vabas kehas liigub energia vabalt, kergelt, paraneb keha üldine heaolu. Praktika toetab füüsilist ja vaimset tervist.
Tund on mõõduka koormusega, ei nõua eelnevat ettevalmistust ja sobib kõigile inimestele, ka päris algajatele. Oluline on tahe olla terve ja tasakaalus. Harjutamine teeb ju meistriks. Oled väga oodatud!
Selga mugavad treeningriided ning soovitav on olla paljajalu või ka sokkides. Võid kaasa võtta oma mati ja pleedi, kuid saad kasutada ka kohapeal olevaid.
Tunni tasu 10€
Palume saabudes esitada Covidi vastu vaktsineerimise või haiguse läbipõdemise tõend koos isikut tõendava dokumendiga.”
Info ja registreerumine: kaiakarjatse@gmail.com või telefonil 5536006

Detailid

Kuupäev:
P, 6. veebruar
Aeg:
10:30
Hind:
10€
Kategooria:
Veebileht:
https://www.facebook.com/events/237897931727051/

Asukoht

Hõbekala külalistemaja

NB! Informatsiooni õigsuse eest vastutab sündmuse korraldaja.