Loading Events

« Kõik Sündmused

  • This event has passed.

Hiiumaa liigub 2021 liikumissari

17. November, 2021 - 12. December, 2021

Liikumissari „Hiiumaa Liigub 2021“

Liikumissarja kalenderplaan

1. mail  Kärdla linna virtuaaljooks. Korraldaja: Kärdla kultuurikeskus. Toimumiskoht: Kärdla. Täpsem info: https://kultuur.hiiumaa.ee/. Osalustasuta

22. juunil – Kõrgessaare jaanijooks. Korraldaja: Kõrgessaare VAK; start: Kõrgessaare vaba aja keskuse juurest. Osalustasuta.

5., 12., 19. ja 26. augustil – orienteerumine vabalt valitud neljapäevakul augustikuu jooksul. Korraldaja: HOK. Toimumiskoht: Hüti, Meelste, Lehtma, Kapasto. Täpsem info: https://hok.ee/. Osalustasu: lapsed ja üliõpilased tasuta, täiskasvanud ja pensionärid 3 eurot.

25. septembril – discgolfimäng Palukülas. Korraldaja: Dagö DG. Toimumiskoht: Paluküla tervisespordikeskuse discgolfi radadel. Täpsem info: www.facebook.com/DagoDiscGolf. Ala tutvustavad treeningud augustis ja septembris eelregistreerimisega. Osalustasuta

2. oktoobril – Tahkuna maastikujooks. Korraldaja: Hiiumaa jooksugrupp. Start: Tahkuna tuletorni lähedal asuvast võistluskeskusest. Täpsem info: https://maraton.hiiumaa.ee/. Osalustasuta.

9. oktoobril – Emmaste rattanädalavahetusel toimuv elamussõit. Korraldaja: Aerobike. Start, finiš ja võistluskeskus on Emmastes. Täpsem info: https://aerobike.ee/et. Osalustasu kuni septembrikuu lõpuni soodushinnaga 3 eurot, hiljem 4-5 eurot.

17. novembrist 1. detsembrini– Tuuletorni ronimisseina jooks. Toimumiskoht: Elamuskeskus Tuuletorn.

Kiiruse ronimist saab teha kahel rajal, mille aegade summaga selguvad kiiremad naised ja mehed ( s.a 2003- 1981) ning naised ja mehed (s.a 1980 ja vanemad),  Sul on võimalus harjutada Tuuletorni lahtiolekuaegadel ja kui oled valmis, jooksed aja peale tippu! Harjutamine tavahinnakirja alusel ja aja peale jooks 3 eurot koos varustusega. Broneeri endale sobiv aeg helistades +372 5350 5028 või kirjutades tuuletorn@hiiumaa.ee ja tule „jooksma“. Täpsem info lahtiolekuaegade kohta: https://tuuletorn.ee/.

12. detsembril kl 16.30 Valgusmatk –  „Ring ümber Kärdla“. Laternatega matk ümber Kärdla, start Hiiumaa Spordikeskuse eest.  Korraldaja: Hiiumaa vallavalitsuse spordikomisjon.Täpsem info: www.facebook.com/HiiumaaSport. Matk lõpeb samuti Hiiumaa Spordikeskuse juures. Osalustasuta.

Liikumissari „Hiiumaa Liigub 2021“   

Liikumissarja „Hiiumaa Liigub 2021“ eesmärgiks on motiveerida inimesi tegelema harrastus- ja tervisespordiga aastaringselt ja osalema erinevatel Hiiumaa spordiklubide või asutuste korraldatavatel üritustel.

Osalejad: Osalema on oodatud kõik tervise-, harrastus-, rahva- ja tippsportlased. Osalejad vastutavad ise oma tervisliku seisundi eest ja osalevad täielikult omal riisikol. Osavõistlused lähtuvad konkreetsete osavõistluste juhenditest ning sellega võib kaasneda vanusepiiranguid erinevatele distantsidele.

Tunnustamine: Liikumissarjas osalenutele auhindade loosimine viiakse läbi esmaspäeval, 13. detsembril kasutades online-loosiratast.

Loosiauhinnad loositakse välja kõikide vahel, kes osalevad vähemalt neljal etapil. Peaauhind, 750eurone Kerttu Spordi kinkekaart läheb loosi kõikide vahel, kes osalevad vähemalt kuuel etapil. Igal osaleja saab eelkõige hea emotsiooni ja mõnusa toonuse läbitud etapist.

Korraldaja: Liikumissarja korraldab ja koordineerib Hiiumaa vallavalitsuse spordikomisjon koostöös erinevate spordiklubidega ja Hiiumaa valla hallatavate asutustega.

Meelespea 

• Liikuma tule ainult täiesti tervena, järgides kehtivaid nõudeid!

• Liikumissari „Hiiumaa Liigub 2021“ on liikumissari, mis pakub võimalust nautida liikuvat ja sportlikku eluviisi. Etappidele on oodatud osalejad igas vanuses!

• Liikumissarja etapid toimuvad igas Hiiumaa osavallas.

• Liikumissarjast osavõtt toimub iga osaleja enda vastutusel. Etappide läbimine toimub vastavalt iga osaleja tervislikule seisundile ja liikumiskiirusele. Tänavatel liigeldes kehtivad liikluseeskirjad ja kõik osalejad on kohustatud neid järgima. Pimedal ajal on helkuri kandmine kohustuslik.

• Etappide alguspunkt on leitav vastava etapi või ürituse ametlikul veebilehel. Samuti kommunikeerime täpsustusi Hiiumaa valla ja Hiiumaa spordiuudiste Facebooki lehe kaudu ning Hiiumaa Teatajas.

• Igal etapil fikseerivad korraldajad kõik osalejad. Pea meeles, et tähtis pole võit vaid osavõtt!

• Loosiauhindade loosis osalemiseks on osalejal kohustus jagada etapi korraldajaga enda kontaktandmeid: e-post ja telefoninumber.

• Sarja korraldaja jätab endale õiguse muuta juhendit, lähtudes osavõistluste muudatustest toimumisajas ja toimumiskohas. Üldjuhendis käsitlemata küsimused lahendab sarja korraldustoimkond.

Detailid

Algus:
17. November, 2021
Lõpp:
12. December, 2021
Kategooria:
Sildid:

Asukoht

Hiiumaa vald

Organiseerija

Hiiumaa vallavalitsuse spordikomisjon koostöös erinevate spordiklubidega ja Hiiumaa valla hallatavate asutustega
Telefon:
5860 0972
Email:
martina.martinson@hiiumaa.ee

NB! The site administrator is not responsible for the accuracy of the event information.