Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

  • Sündmus on toimunud.

Helisev Salzburg

R, 30. juuli, 19:00 - 21:00

16€/18€

Muusikaline jalutuskäik läbi särava Salzburgi koos humoorikate lugude, laulude ja üllatustega.
Mitmekülgsed muusikud ja näitlejad KATRIN LEHISMETS ja PEETER KALJUMÄE kutsuvad teid muusikalisele rännakule maalilisse Alpilinna Salzburgi. Lauldes, klaverit mängides ja lugusid jutustades avavad nad seal sündinud särava muusikamaailma.
Igaüks, kes on kunagi sattunud Mozarti sünnilinna Salzburgi, soovib sinna jälle tagasi. Selle linna kaunis arhitektuur ja hingemattev loodus on inspireerinud muusikuid, filmitegijaid, kirjanikke, unistajad ja lugematul hulgal turiste.
Kontsert-show „Helisev Salzburg“ pakub valikut sellest fastsinatsioonist väljakasvanud heliloomingust.
Esmajärjekorras Salzburgi kõige kuulsamalt pojalt, Wolfgang Amadeus Mozartilt. Kuid ka mitmed operetiheliloojad on elanud ja töötanud Salzburgis ja selle lähistel, nagu näiteks Franz Lehar või Ralph Benatzky.
Muidugi ei saa mööda minna ka Julie Andrew’st ja filmist „Helisev muusika“, mille võtteplatsiks oli samuti Salzburg. Muusikaline jalutuskäik viib meid Salzburgist pärit perekond von Trapp‘ide radadele, kes, pärast natside eest põgenemist, laulva perekonnana Ameerikas tuntust kogusid, esitades austria rahvalaule ja –tantse.
Kava “Helisev Salzburg” on välja töötanud Salzburgis asuv agentuur Sound of Austria ja seda mängitakse üle terve maailma väga menukalt juba 30 aastat. Salzburgis elav ja seal sama kava erinevates keeltes esitav Katrin Lehismets tõi selle nüüd ka Eestisse.
Nautige endiste aegade stiili ja elegantsi!
Piletid Piletilevist: https://www.piletilevi.ee/est/piletid/muusika/klassika/helisev-salzburg-334146/

Detailid

Kuupäev:
R, 30. juuli
Aeg:
19:00 - 21:00
Hind:
16€/18€
Kategooria:
Veebileht:
https://www.facebook.com/events/206331161316245?active_tab=about

Asukoht

Suuremõisa loss

Organiseerija

MTÜ Suuremõisa Loss

NB! Lehe haldaja ei vastuta sündmuste informatsiooni õigsuse eest.