Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

  • Sündmus on toimunud.

Helisev Salzburg – Jõulu eri

30. detsember, 2021, 19:00 - 23:00

70€

Mitmekülgsed muusikud ja näitlejad KATRIN LEHISMETS ja PEETER KALJUMÄE kutsuvad Sind aasta eelviimasel õhtul muusikalisele rännakule maalilisse Alpilinna Salzburgi. Lauldes, klaverit mängides ja lugusid jutustades avavad nad seal sündinud särava muusikamaailma. Tule ja naudi endiste aegade stiili ja elegantsi!
Igaüks, kes on kunagi sattunud Mozarti sünnilinna Salzburgi, soovib sinna jälle tagasi. Selle linna kaunis arhitektuur ja hingemattev loodus on inspireerinud muusikuid, filmitegijaid, kirjanikke, unistajad ja lugematul hulgal turiste. Kontsert-show „Helisev Salzburg“ pakub valikut sellest fastsinatsioonist väljakasvanud heliloomingust.
Esmajärjekorras Salzburgi kõige kuulsamalt pojalt, Wolfgang Amadeus Mozartilt. Kuid ka mitmed operetiheliloojad on elanud ja töötanud Salzburgis ja selle lähistel, nagu näiteks Franz Lehar või Ralph Benatzky.
Muidugi ei saa mööda minna ka Julie Andrew’st ja filmist „Helisev muusika“, mille võtteplatsiks oli samuti Salzburg. Muusikaline jalutuskäik viib meid Salzburgist pärit perekond von Trapp‘ide radadele, kes, pärast natside eest põgenemist, laulva perekonnana Ameerikas tuntust kogusid, esitades austria rahvalaule ja –tantse.
Jõulude ajal lisandusid kavasse veel mõned maailmakuulsad jõululaulud, mis on samuti sündinud Salzburgis, nagu näiteks „Püha öö“, mida tohib Austrias esitada ainult 24. detsembril.
Kava “Helisev Salzburg” on välja töötanud Salzburgis asuv agentuur Sound of Austria ja seda mängitakse üle terve maailma väga menukalt juba 30 aastat. Salzburgis elav ja seal sama kava erinevates keeltes esitav Katrin Lehismets tõi selle nüüd ka Eestisse.
Piletid hinnaga 70.- eurot sisaldavad suupisteid ja jooke.
Piletid saadaval tel: 56913883 ja 56833511 ning e-post: info@puhketalu.ee
Lisainfo: www.puhketalu.ee
https://www.facebook.com/Randm2e/

Detailid

Kuupäev:
30. detsember, 2021
Aeg:
19:00 - 23:00
Hind:
70€
Kategooria:
Veebileht:
https://www.facebook.com/events/303241608335585?active_tab=about

Asukoht

Randmäe puhketalu
Mangu küla, Hiiumaa vald + Google Map

NB! Lehe haldaja ei vastuta sündmuste informatsiooni õigsuse eest.