Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

  • Sündmus on toimunud.

Helirännak gongide ja helikaussidega

R, 4. veebruar, 19:00

15€
Heliteraapia on väga eriline ja tulemuslik viis keha ja meele jõuvarude taastamiseks ning stressiga toimetulekuks. Rännak helides toimib kui vibratsioonimassaaž, meditatsioon ja sügavalt lõõgastav puhkus. Heliteraapia lõdvestab, värskendab aju- ja mõttetööd, rahustab ning taastab närvisüsteemi. Helides mediteerides on inimesel võimalik kõikehõlmavat ühendvälja oma meeles kogeda.
Mediteerides tajume maailma tundlikumalt ja avaramalt. Sügav lõdvestus lubab ajul ja ratsionaalsel mõistusel puhata. Meditatsioon ehk lõõgastusprotsess võib üles tuua alateadvuses peituvaid olulisi sümboleid, mis aitavad ennast tundma õppida, sihte seada, muutuda ja terveneda.
Heliteraapia toimeaine on helisagedus- vibratsioon, mis vabastab kehasse kogunenud pinged, luues sulle selles hetkes anti- stress keskkonna. Helilained ühendavad keha ühtsesse harmoonilisse tervikusse, kus keha muutub kergemaks ja vabamaks ning tunneb ennast suurepäraselt. Lõdvestusprotsess loob meelerahu ja meeleselgust.
Inimkeha on helide võrgustik, mis allub sisemistele ja välimistele puudutustele. Kogu loodus koosneb võngetest- sagedustest nagu meiegi. Helisagedused mõjutavad positiivselt nii füüsilist emotsionaalset kui ka vaimset heaolu, korrastades rikkis närvikoode, aktiveerides ja puhastades energiakeskuste ehk tšakrate energiavoogu. Heliteraapiline meelerännak toetab ka tugevat immuunsust ja vaimset tasakaalu. Heliteraapia on abiks erinevate terviseprobleemide korral, nagu ärevus, stress, depressioon, käitumishäired, paanika, hirm, erinevad neuroloogilised probleemid, traumad, liigese- ja lihasvalud, väsimus, unetus, peavalud jpm.
Helidel ja lõhnadel on võime jõuda alateadvuse kõige sügavamatesse kihtidesse äratades loovust, sisemisi jõuressursse, tajusid, enesekindlust ja teadlikkust enda võimetest. Madalad sagedused ühendavad meeles teadvuse, alateadvuse ja ühisteadvuse tasandeid. Helimassaaž aktiveerib meie iseenesest targa keha isetervenemise võimed.
Gongihelisid on ju juba aastatuhandeid kasutatud ühenduse saamiseks maailma terviklikkusega, kristallhelikausside õrnad võnked laevad puhta energiaga, Tiibeti helikausside stabiilsed sagedused maandavad, Koshi tuulekellade helid loovad kergust, vihmapillide ja ookeanitrummi helid puhastavad sügavuti.
Pika kajaga helivõnked mõjutavad keha ühtlaste harmooniliste lainetena, kus üks harmooiline lainepikkus lükkab tööle järgmise. Õrnad helid ei ole juhuslikud, gongide ja helikausside helivõngetes on täiuslik harmoonia. Helid õpetavad juhtima keha ja meele protsesse.
Heliteraapia on tulemuslik nii ühekordse seansina kui ka teraapiakuurina ning sobib kõigile
Pilet 15€
Tule mugavas riietuses, heliseanss toimub lamades, peal soe pleed. Soovitav on kaasa võtta oma lamamisalus ja pleed, aga kohapealt leiab ka!
Palume saabudes esitada Covidi vastu vaktsineerimise või haiguse läbipõdemise tõend koos isikut tõendava dokumendiga.
Registreerumine:
kaiakarjatse@gmail.com
telefon 5536006

Detailid

Kuupäev:
R, 4. veebruar
Aeg:
19:00
Hind:
15€
Kategooria:
Veebileht:
https://www.facebook.com/events/297144789124414

Asukoht

Hõbekala külalistemaja

NB! Informatsiooni õigsuse eest vastutab sündmuse korraldaja.