01.08.2019

Euroopa Komisjon toob kohvikutepäevale põneva arutelu ja lustaka prantsuse koguperekomöödia

Nädalavahetusel toimuvate Hiiumaa Kohvikutepäevadega liitub ka Euroopa Komisjoni esindus Eestis. Kärdla sadamasse kerkivas telgis toimub arutelu kohalike kogukondade teemal ning linastub prantsuse koguperekomöödia „Pulmakaos“, mille jätkufilmi näidatakse parajasti kinodes üle Eesti. Päeva jooksul kostitatakse külalisi kohapeal valmistatud värskete vahvlitega.

Euroopa Komisjoni telk on üleval laupäeval 3. augustil keskpäevast õhtul kella seitsmeni. Päeva jooksul on võimalik vahvlitega maiustamise kõrvale mängida viktoriine ning vaadata teavituskampaania #EUandME raames valminud lühifilme nii Euroopa tipprežissööridelt kui ka üle-Euroopalise konkursi võitnud viielt andekalt noorelt filmitegijalt. Viimaste seas on ka Eestist pärit Balti Filmi- ja Meediakooli vilistlane Vlad Muko oma filmiga „Unelmate soeng“.

Kell 16 algab kogukonnaliikumisele keskenduv arutelu, mida veavad Euroopa Komisjoni Eesti esinduse juht Keit Kasemets, Euroopa küberkaitseameti juht Juhan Lepassaar ning ajakirjandust, kirjandusteadust ja romanistikat õppinud ning Kuressaares Edukontori käivitanud Mele Pesti. Vestluse käigus kutsutakse kuulajaid kaasa mõtlema sellest, kuidas aitavad tugevad kogukonnaliikumised ja –projektid elavdada elu väljaspool suuremaid linnasid.

 Facebook kommentaarid
 Lisa oma kommentaar (hiiuma.ee registreerinud kasutaja)
Kommentaariumisse saavad siseneda ainult registreerunud kasutajad!* 
Nimi: 
Salasõna: 

Registreerun kasutajaks

* Kui oled salasõna unustanud, saada registreerumisel kasutatud e-posti aadressilt kiri toimetus@hiiumaa.ee
 
 
Uudised