19.07.2019

Hiiu Folk: Peamine peopaik on ikka Kassari kiigeplats

* Peamine peopaik on ikka Kassari kiigeplats

Reedel ja laupäeval esinevad kiigeplatsil Tõnis Mägi, Mari Jürjens, Marek Sadam ja Sadamasild, Nedsaja Küla Bänd, Madingma, Curly Strings ja April Verch – The Heritage Projekt, Naised Köögis, Untsakad, Olavi Kõrre ja Balkan Horo.


Kassari kiigeplatsil ootab külastajat nagu ikka puhas ja turvatud festivaliala, kus lapsed saava kasvõi paljajalu ringi joosta ning kust keegi ei kao ära. Lastepesas meisterdatakse ja mängitakse, külla tuleb rännukoer Klaus ja Kärdla nukuteater, laulumänge mängivad Nõianeitsid; pere pisikeste jaoks on nagu ikka väike liumägi ja liivakast.


Peoplatsil saab seekord hästi mitmekesiselt süüa: nagu ikka, on lastepärast toitu, sh pannkooke, Dafutruck pakub käsitööpelmeene, Heimon Foodtruck kalatoite, hiiumaine Hiid valmistab nõgesesmuutisid, Lukemer teeb lavaširulle, šašlõkki ja kebabi, Sushimon valmistab sušit, Kassari Hõng pakub taimetoitu, suppi, värskeid köögiviljasnäkke, plaadikooki ja muud maitsvat.

Et Hiiu Folk on jätkuvalt alkoholivaba festival, valmistab kokteilimeister Kristo Tomingas Coctail Cateringist meile alkoholita kokteile.

Kaasa saab osta käsitööd: ilusaid linaseid riideid, kaltsuvaipu ja ehteid.


* Pühapäev on traditsiooniline kirikukontsertide päev: esinevad Eva Väljaots Kassari kabelis, Tuli Taevast Mänspe kabelis, Robert ja Anti Jürjendal Reigi kirikus ning Laikrete pereansambel Pühalepa kirikus.


Festivali lõpukontserdil Käinas musitseerivad Robirohi ja mitmed teised, kõigile pakutakse torti.

 Facebook kommentaarid
 Lisa oma kommentaar (hiiuma.ee registreerinud kasutaja)
Kommentaariumisse saavad siseneda ainult registreerunud kasutajad!* 
Nimi: 
Salasõna: 

Registreerun kasutajaks

* Kui oled salasõna unustanud, saada registreerumisel kasutatud e-posti aadressilt kiri toimetus@hiiumaa.ee
 
 
Uudised