17.05.2019

Ewert and The Two Dragons esineb sel suvel esmakordselt Hiiumaal

 Foto: Herkki-Erich Merila

Sel suvel, 13. juulil, annab Hiiumaal, Suuremõisa lossihoovis kontserdi Ewert and The Two Dragons. Piletid kontserdile on müügil Piletilevis.
 
Eelmise aasta lõpus oma neljanda stuudioalbumi “Hands Around The Moon” välja andnud Ewert and The Two Dragons jõuab sel suvel esmakordselt Hiiumaale esinema. Bändi selle suve ainus soolokontsert toimub imeilusas Suuremõisa lossihoovis.
 
“Oleme Hiiumaa kontserdi eel väga elevil. Mängime küll suvel mitmel festivalil, kuid täispikka soolokontserti saabki näha ja kuulda vaid Suuremõisa lossihoovis,” räägib bändi solist Ewert Sundja. “Produktsiooni osas me kindlasti allahindlust ei tee – mandrilt tuuakse saarele suur hulk tehnikat, mis meie muusikat võimsamalt publikule edastada aitab ning visuaalselt toetab.”
 
Draakonitel on selja taga edukas kontserttuur Euroopas ning enne seda ka kodumaal. “Uus album tõi meile kahtlemata uue hingamise ning seda tundsime ka tuuritades. Meid võeti väga soojalt vastu nii Eestis kui ka mujal,” sõnab kitarrist Erki Pärnoja. Albumiga “Hands Around The Moon” võitis bänd jaanuaris ka Eesti Muusikaauhindade jagamisel kolm auhinda – Aasta Albumi, Aasta Rockalbumi ning Aasta Ansambli kategooriates.
 
“Mandri-inimestele võib tunduda Hiiumaa veidi kauge ja kättesaamatu, kuid tegelikult see nii ei ole,” räägib trummar Kristjan Kallas. “Käisime poistega ise kohapeal, Suuremõisa lossi juurde jõuab vähem kui kolme tunniga. Tore fakt on veel see, et kui “Hands Around The Moon” Tallinnast välja sõites automakist mängima panna, lõppeb plaadi viimane lugu Rohuküla sadamasse jõudes,” vihjab Kristjan. Draakonid tegid oma Hiiumaa seiklusest ka videokokkuvõtte, mida näed SIIT.
 
“Usun, et meie Hiiumaa kontsert pakub mõnusa lõõgastushetke – kes on Hiiumaal varem käinud, see teab, miks see paik nii maagiline on ning kes ei ole, siis on nüüd suurepärane võimalus Hiiumaad avastama tulla ning ühtlasi ka kontserti külastada,” lisab bassist Ivo Etti.
 
Ewert and The Two Dragons esineb Hiiumaal, Suuremõisa lossihoovis 13. juulil. Piletid on nüüd müügil Piletilevis.
 
Vaata ja kuula:
Ewert and The Two Dragons teel Hiiumaale: https://youtu.be/wiVV2XjcJXk
Ewert and The Two Dragons – Somewhere https://youtu.be/ZWHY3xzTB5I
Ewert and The Two Dragons – Tied For A  Lifetime (live)  https://youtu.be/nyO58NrQikM
 
Liitu kontserdiga Facebookis: https://www.facebook.com/events/656909894761037/

 Facebook kommentaarid
 Lisa oma kommentaar (hiiuma.ee registreerinud kasutaja)
Kommentaariumisse saavad siseneda ainult registreerunud kasutajad!* 
Nimi: 
Salasõna: 

Registreerun kasutajaks

* Kui oled salasõna unustanud, saada registreerumisel kasutatud e-posti aadressilt kiri toimetus@hiiumaa.ee
 
 
Uudised