30.04.2019

Värvikampaania: kodusaar kauniks!

Värvikampaania kodude välisilmete kaunimaks muutmiseks toimub ka sel aastal ajavahemikus 15. maist 31. augustini.
 
Soodustingimused elanikele on 30% ehitusmaterjalide kaupluse Faasion hinnakirja järgsest maksumusest.
 
Kampaanias võivad osaleda Hiiumaa valla elanikud või suvekodu omajad, kes soovivad värvida Hiiumaal asuva hoone fassaadi, uksi, aknaid või piirdeaeda. Samuti on oodatud osalema korterühistute või mitmepereelamute esindajad akende, rõdude, fassaadi värvimiseks tingimusel, et värvitakse kogu hoone vastavad osad. 
 
Värvikampaanias osalemiseks peab omanik võtma talle sobivast osavallamajast värvipassi, mille alusel kehtib hinnasoodustus värvikampaania toodetele. Nn värvipass on dokument, mille saab osavallavalitsusest ja millele on märgitud majaomanik, aadress, värvitav pindala ruutmeetrites ning kampaania tingimused. Just värvipassi alusel saab osta Faasion OÜ kauplusest värvikampaania tooteid jaehinnast 30% soodsamalt. Toodete nimekiri on lisatud värvipassile.
 
Soodusprotsent arvestatakse ostmisel koheselt maha, samuti ei pea kogu vajaminevat värvi korraga välja ostma, vaid võib seda teha kuni 31. augustini. Värvimistööd peavad olema teostatud 30. septembriks 2019.
 
Hiiumaa valdades on olnud pikaajaline värvikampaania traditsioon ja vallad on osalenud selles erinevates ajavahemikes, samuti on olnud soodustuste protsendid aastate lõikes erinevad.

 Facebook kommentaarid
 Lisa oma kommentaar (hiiuma.ee registreerinud kasutaja)
Kommentaariumisse saavad siseneda ainult registreerunud kasutajad!* 
Nimi: 
Salasõna: 

Registreerun kasutajaks

* Kui oled salasõna unustanud, saada registreerumisel kasutatud e-posti aadressilt kiri toimetus@hiiumaa.ee
 
 
Uudised