08.03.2019

Hiiumaal korraldatakse laste kalastuslaager

 Foto: Pääro Metsand

KEVADVAHEAJA LASTE KALASTUSLAAGER. Latimeeria MTÜ koostöös ajakirjaga Kalastaja korraldab kevadisel koolivaheajal kalastuslaagri 8-12 aastastele lastele. Laager toimub 22.-25. aprill 2019 Hiiumaal. Laagri kogunemine on Pauka puhkekeskuses 22. aprillil kell 12, lahkumine on 25. aprillil hiljemalt kell 15.00.

KAASA TULEB VÕTTA kahed väliriided, juhuks kui ühed märjaks saavad. Kindlasti peavad varustuses olema vihmakindel jope, kummikud, soojad sokid, müts ja kindad. Soovituslikult oma spinningu- ja õnngevarustus, aga saab laenata ka koha pealt.

LAAGRI KÄIGUS omandatakse nii teoreetilised kui praktilised teadmised harrastuslikust ja kutselisest kalapüügist. Õpitakse ohutut merelkäimist, sealhulgas mootor- ja sõudepaadi käsitsemist. Antakse teadmised Eestis püütavatest kalaliikidest ning nende kulinaarsest käsitlemisest.

LAAGRIS OSALEMISEKS tuleb teatada lapse nimi, vanus ja lapsevanema telefoninumber aadressile hanno.kalastaja@mail.ee. Laagri kohtade arv on piiratud 20 lapsega, ning registreerimine toimub ajalises järjestuses. Neljapäevase laagri omaosaluse tasu on 37 eurot, mille tasumiseks saadetakse pärast registreerumist arve. Laagri toimumist toetab läbi MTÜ Hiiukala Euroopa Merendus ja Kalandusfond. Lisainfo: laagriülem Hanno Kask 5015 907.

 Facebook kommentaarid
 Lisa oma kommentaar (hiiuma.ee registreerinud kasutaja)
Kommentaariumisse saavad siseneda ainult registreerunud kasutajad!* 
Nimi: 
Salasõna: 

Registreerun kasutajaks

* Kui oled salasõna unustanud, saada registreerumisel kasutatud e-posti aadressilt kiri toimetus@hiiumaa.ee
 
 
Uudised