22.01.2019

Lemmikloomade operatsioonijärgsed vestid tõid aasta alustava ettevõtja tiitli

Eesti Töötukassa tänas eelmise aasta parimaid tööandjaid ning koostööpartnereid ning kuulutas välja aasta alustava ettevõtja 2018. Töötukassa juhatuse esimees Meelis Paavel ütles tänuüritusel tunnustuse saajatele: „Koostöö ja usalduseta ei saa midagi tehtud. Te olete teinud rohkem, kui igapäevaselt peaksite.“

Alustav ettevõtja 2018 on Kaie Eisler, kes  sai töötukassa alustava ettevõtja toetust 2017. aasta suvel ja lõi ettevõtte MiuMed OÜ.  MiuMed valmistab lemmikloomadele operatsioonijärgseid veste ja särke. Iga loomaomanik teab, kui keeruline on oma lemmikloomale pärast operatsiooni selgeks teha, miks tal plastmassist lambivari ümber pea peab olema. Kaie uskus, et on olemas parem lahendus – ja nii sündisidki MiuMedi loomade vestid ja särgid. MiuMed kasutab loomavestide tegemisel kangaid, mis on keskkonnasõbralikult ega kahjusta mingil moel kasutaja tervist. Olemas on erinevad mudelid nii suurtele kui väikestele kassidele ja koertele. Enamus Eesti loomakliinikutes müüakse MiuMedi veste ja nüüd käib võimaluste otsimine ekspordiks välisturgudele. Naine ütles auhinna kättesaamisel, et ta oli pikka aega teinud üht ja sama tööd ning tundis et vajab muutust.

Lisaks tänati iga maakonna parimat tööandjat ja koostööpartnerit. Hiiumaa aasta tööandja on AS Dagöplast, ettevõte valmistab polüetüleenist ja biomaterjalist kiletootooteid – näiteks kilekotte, põllumajanduskile, hoiatuslinte ja ka plasttorusid. Oluliselt on kasvanud viimastel aastatel just biolagunevate toodete osakaal. Ettevõtte tegutseb 1998. aastast ja on üks suurimatest kiletootjatest Baltikumis ja Skandinaavias. Tegemist on Hiiumaa valla ühe suurima tööandjaga.

Hiiumaa Aasta Koostööpartner 2018 on Hiiumaa EELK Diakooniakeskus. Diakooniakeskus on töötukassale oluline koostööpartner. Töötukassa kliendid on saanud seal teha tööharjutust ja osalenud vabatahtlikul tööl koguduse juures. Keskuse juhid on leidnud alati võimalusi, et  leida igale töötukassa kliendile sobiv lahendus.

Töötukassa tänas tööandjaid ja koostööpartnereid seitsmendat korda.

 Facebook kommentaarid
 Lisa oma kommentaar (hiiuma.ee registreerinud kasutaja)
Kommentaariumisse saavad siseneda ainult registreerunud kasutajad!* 
Nimi: 
Salasõna: 

Registreerun kasutajaks

* Kui oled salasõna unustanud, saada registreerumisel kasutatud e-posti aadressilt kiri toimetus@hiiumaa.ee
 
 
Uudised