22.12.2018

STATISTIKA: Vaata, millised on aasta populaarsemad turismipaigad Hiiumaal

EASi turismiarenduskeskus avaldas, millised on riiklikus turismiinfoportaalis visitestonia.com tänavu enim turistide tähelepanu pälvinud Hiiumaa objektid.


EASi turismiarenduskeskuse turismiinfosüsteemi eksperdi Elen Juurma sõnul on visitestonia.com portaal riigi suurim turismiandmebaas, mida külastatakse aastas ligi viis ja pool miljonit korda, et leida vaatamisväärsusi, elamusi ning kohti, kus ööbida ja einestada.


Tänavu on keskkonnas Hiiumaa turismiobjektidest enim huvi tuntud Kassariotsa puhkemaja vastu, mille lehte on seal sel aastal külastatud üle 1 900  korra. Järgnevad Tahkuna tuletorn üle 1 400 ning Kõpu tuletorn üle 1 200 lehekülastusega.


Juurma sõnul tuleks Hiiumaa turismiettevõtetel, mida veel visitestonia.com keskkonnas ei ole, registreerida sinna kohaliku turismiinfokeskuse abil. Andmete lisamine on tasuta, samuti võtab turismiarenduskeskus enda kanda tõlkekulud.


EASi turismiarenduskeskus kasutab keskkonda registreeritud turismiobjektide infot, reklaamides Eestit ajakirjanduses ja sotsiaalmeedias, messidel ja koostöövõrgustikes. Ettevõtted saavad ka vaadata statistikat selle kohta, kes ja kui palju nende objekti kohta huvi tunneb, ning lasta külastajatel toodet-teenust broneerida kohe sealsamas portaalis. Samuti saavad registreerunud ettevõtted ligipääsu Visit Estonia e-akadeemiale, et oma ettevõtet eri valdkondades hinnata ja arendada.


Veebikeskkonda visitestonia.com  on oma andmed lisanud juba üle 4 500 turismiettevõtte üle Eesti, mis pakuvad kokku üle 8 000 turismielamuse. Lisaks leiab keskkonnast infot sadade põnevate ürituste kohta.

 Facebook kommentaarid
 Lisa oma kommentaar (hiiuma.ee registreerinud kasutaja)
Kommentaariumisse saavad siseneda ainult registreerunud kasutajad!* 
Nimi: 
Salasõna: 

Registreerun kasutajaks

* Kui oled salasõna unustanud, saada registreerumisel kasutatud e-posti aadressilt kiri toimetus@hiiumaa.ee
 
 
Uudised