19.11.2018

Digitaalne rändkinotehnika komplekt Hiiumaale

Hiiumaa kinoühing algatas oktoobri lõpus annetuskampaania, et heade filmisõprade abil soetada Hiiumaale digitaalne rändkinotehnika komplekt, millega korraldada kinolinastusi erinevates asukohtades üle kogu Hiiumaa.
Uue rändkinotehnika soetamine toob enesega eelkõige kaasa mäekõrguse muutuse filmiprogrammis, mida maapiirkondade elanikele näidata - kui täna kasutada oleva tehnikaga on võimalik näidata vaid mõnd protsenti kõikidest kinolevisse tulevatest filmidest, siis uuega taolisi tehnilisi piiranguid enam ei ole.
Iga annetus on märgiline tugi Hiiumaa kinoajaloo arendamiseks ning kinoühing tänab ja toob kõik annetajad välja nii füüsiliselt kui virtuaalselt mitmel moel.
Annetuskampaaniaga kaetakse projekti omaosalus ja projekti elluviimiseks vajaliku sildfinantseeringu teenindamise kulud, 90% tehnikakomplekti maksumusest tuleb Leader-meetme toetusest.
Tänasega on pea 60 eraisikutest ja ettevõtjatest annetajate kaasabil koos veidi enam kui pool kogu sihiks võetud mahu hulgast. Kindel on see, et projekt saab ellu viidud igal juhul! :)

Annetusi saab teha MTÜ Hiiumaa Kino arveldusarvele EE102200221056717032 (Swedbank)

Annetuskampaania kestab novembrikuu lõpuni, iga annetus on abiks!

 Facebook kommentaarid
 Lisa oma kommentaar (hiiuma.ee registreerinud kasutaja)
Kommentaariumisse saavad siseneda ainult registreerunud kasutajad!* 
Nimi: 
Salasõna: 

Registreerun kasutajaks

* Kui oled salasõna unustanud, saada registreerumisel kasutatud e-posti aadressilt kiri toimetus@hiiumaa.ee
 
 
Uudised