11.04.2018

Hiiumaalt osaleb Maamessil 2 ettevõtet

Järgmisel nädalal, 19.-21. aprillil toimub Tartu Näituste messikeskuses Baltimaade suurim maaelusündmus Maamess, mis toob enam kui kuuele hektarile kokku 470 eksponenti. Hiiumaalt osaleb messil 2 ettevõtet.

Maamess koondab traditsiooniliselt põllumajanduse, metsanduse, aianduse ja toidutööstuse valdkonna ettevõtteid, kelle jaoks on Maamess üks regiooni tähtsamaid sündmusi uute toodete ja teenuste tutvustamiseks. Maamessi projektijuhi Margus Kikkuli sõnul on messil eelistatud eelkõige kohalikud ettevõtted ja organisatsioonid. “Hea meel on taaskord nentida, et messil on esindatud kõik maakonnad,” rääkis korraldaja. Hiiumaalt osalevad Maamessil Hiiu Uluk OÜ ja Ausa Toidu Klubi MTÜ.

Kuigi formaadilt on Maamessi näol tegemist ennekõike erialainimeste pidupäevaga, siis oodatud on ka kõik pered. Messiprogramm on üles ehitatud selliselt, et tegevusi jagub igasse päeva. Osa saab võtta praktilistest seminaridest, vaadata näitusi, kaasa lüüa mitmesugustes võistlustes ning koos lastega jälgida Lottemaa etendusi. Messil asub ka suur loomade ala, kus saab näha lihaveiseid, kitsi, lambaid, alpakasid ja teisi loomi. Need, kes tulevad Maamessile otsima istikuid või sooviga talutooteid osta, ei pea ka tänavu tühjade kätega lahkuma.

Maamess avatakse külastajatele neljapäeval, 19. aprillil kell 10.

Maamessi osalejaid, ajakava ning skeeme näeb Maamessi kodulehelt www.maamess.ee.

 Facebook kommentaarid
 Lisa oma kommentaar (hiiuma.ee registreerinud kasutaja)
Kommentaariumisse saavad siseneda ainult registreerunud kasutajad!* 
Nimi: 
Salasõna: 

Registreerun kasutajaks

* Kui oled salasõna unustanud, saada registreerumisel kasutatud e-posti aadressilt kiri toimetus@hiiumaa.ee
 
 
Uudised