11.04.2018

SEEBIKARBI RALLI tuleb taas

25. mail 2018, algusega kell 9.00
SEEBIKARBI RALLI
(Soap Box Derby)

Kärdlas Põllu tänaval, (start Faasioni poe eest)

Osalemiseks võistlusele tuleb end (ka oma meeskond) registreerida hiljemalt 1. maiks 2018 meiliaadressil ain@kardla.edu.ee või telefonil 5244785.

Võistkonna suurus kuni 3 liiget.

IX Seebikas Hiiumaal

Hiiumaa Tööõpetuse ainesektsiooni nimel kutsun kõiki, kellele meeldib tehnika ja konstrueerimine, sport, hea tuju ja muu taoline, võtma osa meie maakondlikust tehnikaüritusest „Seebikate rallist”.

Osalema oodatakse koolide-, klasside-, perede-, sõprade-, autokodade, tehniliste klubide jne. meeskondi üle kogu maakonna ja mujalt. (pange meeskondadele nimed, millega saate registreeruda)
Selleks on teil vaja luua omaenda sõiduk. Teie sõiduki konstruktsioonile esitatakse ainult kolm kohustuslikku tingimust:

1. Mootori puudumine (auto veereb kaldteel)
2. Rooli või muu taolise olemasolu (sõiduk peab olema juhitav)
3. Pidurite olemasolu (sõiduk peab petuma teekatet rikkumata)

Muid piiranguid sõidukite konstruktsiooni, materjalide ega mõõtmete osas ei ole. Teretulnud on sõidukite omapärane väljanägemine e. Disain. Sõidukid võivad olla kaunistatud visuaalse või tekstiinformatsiooniga (näiteks reklaam), mis aga ei tohi olla vastuolus esteetikanormide ega seadusandlusega.
 Hinnatakse järgmisi kategooriaid:
1. Sõiduki tehnilised lahendused ( kas sõiduk on otsast lõpuni ise valmistatud või mingile raamile jne.)
2. Sõiduki disaini.
3. Sõiduki kiirust.
4. Meeskonna riietust ja selle vastavust sõidukiga.

Auhinnad antakse võistluse võitjatele üle sponsorite ja ürituse korraldajate poolt.
Kutsun ülesse sponsoreid toetama võistluse korraldamist ja läbiviimist. Firmade, teenuste või toodete reklaami võib paigutada osalejate autodele, samuti ürituse läbiviimise alale paigutatud lippudele, trükistele või plakatitele.
 Üritust võib toetada järgmiselt: abi osutamine ürituse korraldamises ja zürii töös, osalejate ja võistlejate ning nende juhendajate premeerimine auhindadega, korralduskulude kandmine või osalejate abistamine sõidukite valmistamisel võistlusest osavõtmiseks.

Võistluse peaauhinnaks on kolmele paremale meeskonnale organiseeritud sõit Narva, sealsele seebikale, mis toimub 2. juunil.

 Facebook kommentaarid
 Lisa oma kommentaar (hiiuma.ee registreerinud kasutaja)
Kommentaariumisse saavad siseneda ainult registreerunud kasutajad!* 
Nimi: 
Salasõna: 

Registreerun kasutajaks

* Kui oled salasõna unustanud, saada registreerumisel kasutatud e-posti aadressilt kiri toimetus@hiiumaa.ee
 
 
Uudised