22.12.2017

Käina spordikeskus esitles lennukaid tulevikuplaane

 Foto: Pääro Metsand /Hiiumaa Fotoprojekt

EOK tunnustusplaadi saanud Käina spordikeskuse juhataja Hannes Maasel esitles plaadi pidulikul avamisel keskuse arenguplaane, mille täismahus teostumisel saab sellest Hiiumaa elamuskeskus.
 
Plaat paigaldati esialgu Käina spordikeskuse praeguse sissepääsu juurde. Maasel ütles, et see jääb plaadi ajutiseks asukohaks: “Kui tulevikus spordikeskuse uus osa valmis, siis paneme selle hoopis sinna peaukse juurde.” Keskuse tulevased investeeringud said kokku lepitud juba Hiiu ja Käina valla ühinemisel.

Jaanuaris või veebruaris selgub, kas lisa tuleb ka Euroopa Liidu toetus piirkondade konkurentsivõime tugevdamise programmist. Maaseli sõnul planeeritakse spordikeskust laiendada ja juurde rajada interaktiivne saart tutvustav ekspositsioon, uus sissekäik, kohvik ja bowlingusaal.

Juhul, kui Euroopa Liidu toetust ei tule, jääb tegemata vaid ekspositsiooniosa. Veel on kavas nõukogudeaja lõpus alustatud ja hiljem pooleli jäänud hoone soojustada ning korda teha selle välisviimistlus. Ka selle töö eelarve ja projekt on juba olemas.

 Facebook kommentaarid
 Lisa oma kommentaar (hiiuma.ee registreerinud kasutaja)
Kommentaariumisse saavad siseneda ainult registreerunud kasutajad!* 
Nimi: 
Salasõna: 

Registreerun kasutajaks

* Kui oled salasõna unustanud, saada registreerumisel kasutatud e-posti aadressilt kiri toimetus@hiiumaa.ee
 
 
Uudised