07.12.2017

Päästeamet: Suitsuandur jõulukingiks

 Foto: Hiiumaa Fotoprojekt

Varsti on jõulud, kinkimise aeg. Kui te pole veel jõudnud, siis on viimane hetk kirjutada jõuluvanale ja soovida sellel aastal kingikotti lisaks kõigele muule ka suitsuandur ja vinguandur. Kui teil endil on need vidinad juba olemas, paluge, et punakuub kingiks need ka teie lähedastele, eriti vanavanematele ja eakatele lähedastele ning miks mitte ka naabritele.

Kingikotti võiks jääda ka ruumi tulekustutile, sest sellega on tuleõnnetuse korral võimalik tulekahju iseseisvalt kiirelt kontrolli alla saada. Kortermajaelanikud, kellel soovinimekiri juba tehtud, teil on siiski võimalik tulekustutit veel võita Päästeameti kampaania käigus.
Selleks tuleb veenduda, et teie kortermajas on kõigis kodudes vähemalt üks töökorras suitsuandur. Seejärel külastada internetikeskkonda 
www.kodutuleohutuks.ee ning seal oma korteriühistu nimel kinnitada, et teie kodudes on tagatud esmane teavitus õnnetuse korral.  
Nii võitegi hea õnne korral võita tulekustuti, kuid kui õnne tulekustuti näol ei naerata, naeratab see kindlasti teie ühistu liikmete ohutuse näol.  

 Facebook kommentaarid
 Lisa oma kommentaar (hiiuma.ee registreerinud kasutaja)
Kommentaariumisse saavad siseneda ainult registreerunud kasutajad!* 
Nimi: 
Salasõna: 

Registreerun kasutajaks

* Kui oled salasõna unustanud, saada registreerumisel kasutatud e-posti aadressilt kiri toimetus@hiiumaa.ee
 
 
Uudised