Pakkumine rentimiseks: Kärdla lennujaama garaaž-ladu

Ehitusalune pind 502,4 m2
Üldpind 471,3 m2
Köetav kubatuur         1775 m3

Kärdla lennujaam pakub võimalust rentida 1993.a. ehitatud ning seni tööstuskäibes olnud garaaž-ladu, mis asub lennuvälja avatud ala territooriumil (63901:001:00377). 

Monteeritud elementidest viilhall teljemõõtudega 17,33 x 27,54 m2, kõrgus katusefermi alumise vööni 3,50 m. 

Hoonel on külgseinte kogu ulatuses aknad. 
Väljast on hoone kaetud profileeritud ja tsingitud terasplekiga, seinad ja vahelagi on soojustatud. Vahelagi paikneb fermi alumise vöö tasandis. Seest on hoone jaotatud vaheseintega garaažiks, külmaks laoks (58,7 m2) ja olmeosaks (sh WC, pesemisruum, saun). Välisuks on metallist, põrand valatud betoonist. Remondikanal mõõtudega 6x0,92x1,35 m). Vooluvõimsus 3x50A.  Küte lahendatud diiselahjust vesiradiaatoritesse. Tarbevesi tuleb puurkaevust, soojendatakse elektriboileris. Heitvesi väljutatakse läbi biopuhasti (vee erikasutusluba). 

Hoone ümbrus on rohehaljastatud, sissepääsu esine plats ühe külje ulatuses asfalteeritud. Andmesidevõrk, tulekahjusignalisatsioon, valvesignalisatsioon, videovalve.

Hoone, selle projekti ning seonduvate tehniliste tingimustega saab tutvuda Kärdla lennujaamas tööpäeviti kl 9-16. Selleks palume eelnevalt helistada 56 217 071 või jätta teade meiliaadressil kardla-airport@tll.aero . Pakkumise esitamise tähtaeg on 10.veebruar 2014

Pakkumiste kavandamisel palub lennujaam arvestada, et rendiperioodil säiliks hooneümbruse esteetiline heakord ning planeeritav tegevus ei saa häirima lennujaama igapäevast töökorraldust. 

Pakkumise tegemisel palume esitada soovitav rendiperiood, kirjeldus selle vältel plaanitava tegevuse kohta ning pakutav rendihind pinnaühiku või kogu hoone kohta. Sobivaima pakkumise üle otsustab lennujaam hinnates pakkumise koosmõju elutähtsa teenuseosutaja ülejäänud funktsioonidega.

Reklaam