Triigi-Sõru liinil on nüüd reisid iga päev

Tänavu algab kahe saare vahelisel liinil igapäevane sõiduplaan poolteist nädalat varem kui eelmisel kevadel.
Oluline info
Sündmused
18. aprill - laupäev
19. aprill - pühapäev
 • Kino: LAMMAS SHAUN + TASHI DELEK
  Kärdla kinosaalis kell 16:00 LAMMAS SHAUN. FILM ning kell 18:00 Filmiklubi esitleb: TASHI DELEK + kohtumine filmi produtsendiga. Klikka pealkirjal!
20. aprill - esmaspäev
22. aprill - kolmapäev
 • Teemaõhtu "Püha õhtusöömaaeg"
  Algusega kell 17.15 Kärdlas, Hiiumaa Muuseumi Pikas Majas. Hiiumaal on kolm maali nimega “Püha õhtusöömaaeg”, kaks Reigi kirikus ja üks Hiiumaa Muuseumis. Need põneva looga kunstitööd on seotud suurte kunstnike ja kunstikeskustega. Püha õhtusöömaaja teema ise on aga selline, mis räägib meile inimese jumalikkusest ja jumala inimlikkusest, ustavusest ja reetlikkusest, päästmisest ja pääsemisest. Kava: 17.15 väljub Kärdlast Pika Maja juurest buss Reigi kirikusse. 18.15 saabume tagasi muuseumisse, kus jätkub vestlus pika laua taga. Teemaõhtu osalemistasu on 5 eurot. Eelregistreerimine aadressil info@muuseum.hiiumaa.ee või telefonil 46 32 091.
23. aprill - neljapäev
 • Orkestrimuusikaõhtu
  Kell 18 Kärdla Muusikakooli saalis. Kuressaare-Orissaare-Kärdla Muusikakoolide ühissümfoniett, väiksemad koosseisud, kaastegev Kärdla kiriku kammerkoor. Kavas: Bach, Corelli, Gounod, Faure, Tobias, V.Kapp, jt. Täname kõiki sõpru-muusikuid ja toetajaid! Tasuta! Kõik muusikasõbrad on oodatud!
 • Jüriöö jooks
  Kell 19:00. Vabaduse tänava algusest Rannapaarguni. Korraldaja: Kärdla Ühisgümnaasium.
24. aprill - reede
25. aprill - laupäev