RMK kutsub: leia metsast oma puu!

Kümme aastat tagasi panid 10 000 vabatahtlikku ja tuhanded laulu- ja tantsupeolised kasvama miljon puud.
Oluline info
Sündmused
18. aprill - reede
 • Timo Lige kantaat "Pimedusest valgusesse"
  Kell 19 Kärdla palvemajas (Kabeli 3). Kaastegevad Helje Ugam, Astrid Nõlvak, Joanna Jürimäe, Siim Liik, Timo Lige ja projektkoor.
 • Carriba Clubis "Holy egg"
  Et kõik munad ikka hommikuks värvitud saaks, tuleb neile kõvasti vatti anda... DJ TAAVO SOODLA. Pilet 4 EUR. NB! 23-24 totaalne Happy Hour, kõik hinnad 50% all!
19. aprill - laupäev
 • Südamenädal Käina vallas
  10:30-12:00 Käina Spordikeskuse jõusaalis treening edasijõudnutele (Alice Mikk). 12:00-13:30 ujumine ja saun jõusaali treeningul osalejatele. 12:00-13:00 Käina Spordikeskuse jõusaalis tutvustav treening alustajale (Hannes Maasel) ning tutvustav ronimisseina treening (Inna Lepik). 13:30-15:00 ujumine ja saun jõusaali ja ronimisseina treeningul osalejatele. 14:00-15:00 Käina Spordikeskuses HIIT intervalltreening (Alice Mikk). 15:00-16:30 ujumine ja saun HIIT treeningul osalejatele. Kõik üritused on osalejatele tasuta, tule ise ja võta sõber ka kaasa! Korraldab Käina Spordikeskus. Küsimused ja täpsem info: tel 5340 7161 või ujula@kaina.hiiumaa.ee
 • "Folgist Pungini" vol2
  Käina Huvi-ja Kultuurikeskuses kell 20.00. Esinevad samal päeval noortest moodustatud bändid ja peaesineja on SKA FAKTOR. Üritus on tasuta. Rohkem infot pealkirjal klikates!
 • Carriba Clubis "Russian Party"
  Vaatamata mõne isiku sõjalis-poliitilisele tegevusele oskavad meie idanaabri muusikaprodutsendid ülihead muusikat kokku panna! Idanaabrite klubimuusika paremiku toob teieni DJ KILKA (Kilu). Pilet 4 EUR. NB! 23-24 totaalne Happy Hour, kõik hinnad 50% all!
20. aprill - pühapäev
 • Suur Ülestõusmispühade lasteprogramm
  Kell 14 Kärdla Muusikakooli saalis. Kavas nukuteater "Tallekese" etendused "Joona kala kõhus" ja "Ülestõusmislugu". Lisaks mängud, meisterdamised ja suupisted.
 • Ülestõusmispüha oratoorium
  Kell 16 Käina Huvi- ja Kultuurikeskuses. Kavas J.S.Bach. Dirigent Raul Talmar. Segakoorid K.O.O.R. ja Noorus ning Tallinna Barokkorkester. Solistid: Kaia Urb (sopran), Teele Jõks (alt), Mati Turi (tenor) ja Uku Joller (bass). Piletid: Piletilevis ja kohapeal 5€, õpilased tasuta.
23. aprill - kolmapäev
 • 15.JÜRIÖÖ JOOKS KASSARIS
  Stardipaik Vetsi Tallis kell 18.00. See on kogu pere üritus! Ootame eelkooliealisi lapsi, õpilasi, mammasi titevankritega, krapsakaid eakaid, kepikõndijaid… Kõigile jõukohased distantsid! Osalustasu ei ole. Rändkarikas parimale viieliikmelisele võistkonnale (neist üks õrnema soo esindaja). Pannkoogid ja saun kõigile osalejaile! Võta saunalina kaasa! Rohkem infot tel. 56487057 Ester
 • Teater: "SULLERITE JUHTUMISED"
  Harrastusteatri etendus kell 19 Kärdla Kultuurikeskuses.
24. aprill - neljapäev
 • Duett elus ja muusikas
  Kontsert-kohtumine Mai ja Ain Agan'aga "Ave vita!" keskuses Kärdlas. Saab kuulda maailmatasemel kitarrimuusikat. Algus kell 18. Mingil hetkel saabub ka üllatuskülaline. Muusikute ja keskuse toetuseks (1-2eur) on avatud kuldne kastike. MUUSIKA, MIDA TEIST KORDA ELUS EI KUULE!
25. aprill - reede
29. aprill - teisipäev