Oluline info
Sündmused
30. märts - esmaspäev
 • Timbeteri õppepäev
  Kell 12 Heltermaa sadamas. Timbeter on metsamaterjali mõõtmise nutirakendus, mis pälvis ettevõtluskonkursil Ajujaht 2014 esikoha. Infopäev koosneb kahest osast: alustuseks sadamahoone 2. korrusel teoreetiline rakenduse tutvustus, millele järgneb praktiline koolitus väljas laoplatsil, kus saab reaalselt rakendust kasutada ja selle tööpõhimõtteid katsetada. Rohkem infot pealkirjal klikates.
1. aprill - kolmapäev
 • Kino: VEHKLEJA
  Kell 18:00 Käina Huvi- ja Kultuurikeskuses; kell 20:30 Kassari rahvamajas. Klikka pealkirjal!
3. aprill - reede
 • Carriba Clubis 35+ Modern Talking special!
  2x2 priipääset Modern Talking 30 festivalile Pärnus! DJ Heiko Merikan. Pilet 4€.
 • Rannapaargus WE ROCK THAA BOAT
  Meeleolukas kruiisishow tuleb taas ja teeb selle kevade esimese kuuma peokruiisi. SAADAME 6 ÕNNELIKKU ROOTSI KRUIISILE! Tantsulaineid raputavad ja peole lisavad hoogu imeilusad kruiisitarid. PEOKURSSI HOIAVAD KAPTENID KARL KUKKE & RINGO SAAR! Saa osa meeletust ööst ja pidutse ennast Rootsi kruiisile! TÄHELEPANU! Parimad madrused ja stjuardessid saavad premeeritud!
4. aprill - laupäev
7. aprill - teisipäev
9. aprill - neljapäev
10. aprill - reede
 • Carriba Clubis Sorry For Party Rock´n
  DJ Keith Margus. Pilet 4€
 • Rannapaargus Thank God It's Friday
  Dj Mihkel Eller. Kui kevadine päike muudab tööl olemise lausa piinaks, on suur rõõm kalendrit vaadates avastada, et käes on taas REEDE! Töömuresid aitavad leevendada DJ Mihkel Elleri parimad tantsuhitid ning meeli ergutavad mõnusad kevadised kokteilid.