„Tuulepealne maa“ Kärdla Kultuurikeskuses 17. aprillil

Pildil väljavõte visualiseerimisprogrammist. Vaade Kärdlast Politseimaja ja Kärdla sadama vaheliselt teelt. Pildil meretuulikud kõrgusega 195m (torn 110m, laba 85,6m). (pilt avaneb suurelt)
Oluline info
Sündmused
16. aprill - kolmapäev
17. aprill - neljapäev
 • Hiiumaa energeetikapäev „Tuulepealne maa“
  Algusega kell 10 Kärdla Kultuurikeskuses. Rohkem infot pealkirjal klikates!
 • Kinoklubi: "Kongress"
  Kell 17 Kärdla Kultuurikeskuse kinosaalis. Klikka pealkirjal!
 • LOODUSÕHTU Arne Aderiga
  Kell 18.00 Orjaku Seltsimajas. Loodusõhtu keskendub loodusmehe Arne Aderi tegemistele. Pilte saab näha nii merelt kui metsast. Uurime Eestimaa nägu läbi maastike ja (elu)rikkust läbi kodumaa loomade ning taimede. Mis on pildiline kirjaoskus ja kuidas lugusid ning lumma pildile püüda? Osalemine on tasuta! Info: Diana Leenurm 56881413
 • Carriba Clubis "Suur nelja(peo)päev"
  Alustame pikka nädalavahetust raju peoga! Puldis möllab ja vahvaid (muna)mänge korraldab DJ SILVO PIIR. Pilet 4 EUR. NB! 23-24 totaalne Happy Hour, kõik hinnad 50% all!
18. aprill - reede
 • Timo Lige kantaat "Pimedusest valgusesse"
  Kell 19 Kärdla palvemajas (Kabeli 3). Kaastegevad Helje Ugam, Astrid Nõlvak, Joanna Jürimäe, Siim Liik, Timo Lige ja projektkoor.
 • Carriba Clubis "Holy egg"
  Et kõik munad ikka hommikuks värvitud saaks, tuleb neile kõvasti vatti anda... DJ TAAVO SOODLA. Pilet 4 EUR. NB! 23-24 totaalne Happy Hour, kõik hinnad 50% all!
19. aprill - laupäev
 • Südamenädal Käina vallas
  10:30-12:00 Käina Spordikeskuse jõusaalis treening edasijõudnutele (Alice Mikk). 12:00-13:30 ujumine ja saun jõusaali treeningul osalejatele. 12:00-13:00 Käina Spordikeskuse jõusaalis tutvustav treening alustajale (Hannes Maasel) ning tutvustav ronimisseina treening (Inna Lepik). 13:30-15:00 ujumine ja saun jõusaali ja ronimisseina treeningul osalejatele. 14:00-15:00 Käina Spordikeskuses HIIT intervalltreening (Alice Mikk). 15:00-16:30 ujumine ja saun HIIT treeningul osalejatele. Kõik üritused on osalejatele tasuta, tule ise ja võta sõber ka kaasa! Korraldab Käina Spordikeskus. Küsimused ja täpsem info: tel 5340 7161 või ujula@kaina.hiiumaa.ee
 • "Folgist Pungini" vol2
  Käina Huvi-ja Kultuurikeskuses kell 20.00. Esinevad samal päeval noortest moodustatud bändid ja peaesineja on SKA FAKTOR. Üritus on tasuta. Rohkem infot pealkirjal klikates!
 • Carriba Clubis "Russian Party"
  Vaatamata mõne isiku sõjalis-poliitilisele tegevusele oskavad meie idanaabri muusikaprodutsendid ülihead muusikat kokku panna! Idanaabrite klubimuusika paremiku toob teieni DJ KILKA (Kilu). Pilet 4 EUR. NB! 23-24 totaalne Happy Hour, kõik hinnad 50% all!
20. aprill - pühapäev
 • Suur Ülestõusmispühade lasteprogramm
  Kell 14 Kärdla Muusikakooli saalis. Kavas nukuteater "Tallekese" etendused "Joona kala kõhus" ja "Ülestõusmislugu". Lisaks mängud, meisterdamised ja suupisted.
 • Ülestõusmispüha oratoorium
  Kell 16 Käina Huvi- ja Kultuurikeskuses. Kavas J.S.Bach. Dirigent Raul Talmar. Segakoorid K.O.O.R. ja Noorus ning Tallinna Barokkorkester. Solistid: Kaia Urb (sopran), Teele Jõks (alt), Mati Turi (tenor) ja Uku Joller (bass). Piletid: Piletilevis ja kohapeal 5€, õpilased tasuta.
23. aprill - kolmapäev
 • 15.JÜRIÖÖ JOOKS KASSARIS
  Stardipaik Vetsi Tallis kell 18.00. See on kogu pere üritus! Ootame eelkooliealisi lapsi, õpilasi, mammasi titevankritega, krapsakaid eakaid, kepikõndijaid… Kõigile jõukohased distantsid! Osalustasu ei ole. Rändkarikas parimale viieliikmelisele võistkonnale (neist üks õrnema soo esindaja). Pannkoogid ja saun kõigile osalejaile! Võta saunalina kaasa! Rohkem infot tel. 56487057 Ester
 • Teater: "SULLERITE JUHTUMISED"
  Harrastusteatri etendus kell 19 Kärdla Kultuurikeskuses.
24. aprill - neljapäev
 • Duett elus ja muusikas
  Kontsert-kohtumine Mai ja Ain Agan'aga "Ave vita!" keskuses Kärdlas. Saab kuulda maailmatasemel kitarrimuusikat. Algus kell 18. Mingil hetkel saabub ka üllatuskülaline. Muusikute ja keskuse toetuseks (1-2eur) on avatud kuldne kastike. MUUSIKA, MIDA TEIST KORDA ELUS EI KUULE!